پیام مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه به مناسبت گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی ماه

‍ به گزارش روابط عمومی آبفا استان کرمانشاه، دکتر علیرضا کاکاوند رئیس هیت مدیره و مدیر عامل شرکت آبفا استان، به مناسبت سالروز حماسه ۹ دی ماه (روز بصیرت و میثاق امت با ولایت) پیامی به شرح ذیل صادر کرد.

بسمه تعالی

 به فرموده مقام معظم رهبری: مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد.

۹ دی ماه نماد عزت، استقلال، سلحشوری، و بصیرت ملت ایران است، روزی که ملتی حسین وار در صیانت از آرمانها و ارزشهای انقلاب در برابر دشمنان ایران و نظام ایستادند، و ضمن خلق حماسه ای دیگر، استکبار جهانی را مایوس ساخته و قلب نائب بر حق امام زمان(عج) حضرت آیت الله خامنه ای را شاد ساختند.

۹ دی ماه به واقع روز بصیرت و میثاق امت بزرگ ایران با ولایت بود، روزی که مردم بصیر و همیشه در صحنه با تمام وجود سخن رهبر کبیر انقلاب را که فرمودند: ولایت فقیه برای شما یک هدیه الهی است، به منصه ظهور رسانیده و به جهانیان فهماندند که همواره و در تمامی عرصه ها پشت به پشت هم، و هم صدا در برابر تمامی توطئه ها می ایستند، و به تبعیت از ولی امر خود پایبند هستند.

اینجانب ضمن گرامیداشت این روز بزرگ و تاریخی، به نمایندگی پرسنل خدوم شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه اعلام میدارم پیرو رهبری و ولایت ایشان بوده، و ضمن تجدید پیمان با رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای، عهد می بندیم که با بصیرت و درایت در راستای اهداف انقلاب گام بر خواهیم داشت، و از هیچ کوششی در این راه فرو گذار نخواهیم کرد.

 

               علیرضا کاکاوند 

   رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل

شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه

حوزه خبر: 
دفتر امور فرهنگی و دینی
تاریخ خبر: 
۹ دی ۱۳۹۹