پیام مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه به مناسبت گرامیداشت اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی

‍  پیام مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه به مناسبت گرامیداشت  اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی

 علیرضا کاکاوند رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آبفا استان کرمانشاه، به مناسبت فرا رسیدن اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی، پیامی را به شرح ذیل صادر کرد

بسمه تعالی

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّـهِ أَمْوَاتًا ۚبَلْ أَحْيَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ يُرْ‌زَقُونَ

به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای، سردار شهید قاسم سلیمانی نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود. او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید و شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود.

بی شک شهادت حاج قاسم سلیمانی یک واقعه تلخ را در تاریخ کشور عزیزمان ایران رقم زد و ملتی را  سیاه پوش سرداری بزرگ، لایق، و جهادی نمود. 

اما دشمنان ایران و اسلام باید بدانند که نه تنها با به شهادت رساندن آن بزرگ مرد به اهداف شوم خود نائل نشده اند، بلکه به برکت خون پاک سردار دلها، جبهه مقاومت بیش از پیش تقویت و عزم جوانان ما برای ایستادگی در برابر دشمنان کشور دو چندان شد.
اینک امنیت وآرامش کشور عزیزمان، مدیون خون پاک سردارانی چون شهید سلیمانی و راه سبز آنهاست .
اینجانب به نمایندگی پرسنل انقلابی و ولایت مدار شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید، سپهبد حاج قاسم سلیمانی، یکبار دیگر با آرمان های والای آن سردار رشید، تجدید میثاق کرده وعهد می بندیم در ادامه راهشان ثابت قدم باشیم .
روحشان شاد و راهشان پر رهرو باد .

دوازدهم دی ماه یکهزار و سیصد و نود و نه

               علیرضا کاکاوند
   رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل
شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه

حوزه خبر: 
دفتر بسیج
تاریخ خبر: 
۱۲ دی ۱۳۹۹