پیام مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمانشاه به مناسبت فرارسیدن سی و دومین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره)

علیرضا کاکاوند مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمانشاه در پیامی فرا رسیدن سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و شهدای قیام تاریخی ۱۵ خرداد را به مردم ولایتمدار استان کرمانشاه تسلیت گفت.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه متن پیام بدین شرح می باشد:

بسمه تعالی

همانگونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(دامت برکاته) فرمودند: "امام خمينی يک حقيقت هميشه زنده است، نام او پرچم انقلاب، راه او راه انقلاب و اهداف او اهداف این انقلاب است" بی شک امام خمینی(ره) با اهداف بزرگ و انقلابی خویش یکی از بزرگترین حماسه ها را در کشور عزیزمان ایران خلق کرد، ایشان توانست با ایمان به خدا کاخ استکبار را در هم بکوبد و صدای آزادی و آزادگی را به گوش جهانیان برساند.

امام خمینی (ره) آزاد مردی بی همتا در جهان معاصر بود که با سلوک علمی و عملی خویش و تلاش برای بسط ارزش های اصیل اسلامی در قالب حکومتی مردمی، ستایش تمامی عصرها و‌ نسل ها را برانگیخت و به عنوان اسطوره ای بی بدیل و ماندگار در ذهن و قلب ایرانیان جای گرفت.

درود می فرستیم به روح پاک آن عبد صالح خدا و شهدای قیام ۱۵ خرداد ماه ۱۳۴۲ که افق های پیش روی ما را برای ساخت کشوری آزاد روشن ساخته و نقطه عطف و سر آغاز تحولات و دگرگونی های شگرفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران بودند.

اینجانب به نمایندگی از همکاران شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه ضمن بیعت با آرمانهای امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی فرا رسیدن سالگرد ارتحال ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و شهدای والامقام ۱۵ خرداد را به محضر مردم شریف و ولایتمدار استان کرمانشاه تسلیت عرض نموده و توفیقات این عزیزان را در پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی از درگاه ایزد منان خواستارم.

                علیرضا کاکاوند
    رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل
شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه

حوزه خبر: 
دفتر روابط عمومی
دفتر بسیج
دفتر امور فرهنگی و دینی
تاریخ خبر: 
۱۳ خرداد ۱۴۰۰