پیام تسلیت مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در پی درگذشت نماینده سابق مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی

‍ علیرضا کاکاوند مدیرعامل شرکت آبفا استان، طی پیامی در گذشت سردار حاج محمدکرمی راد، نماینده سابق کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی و دبیر حزب موتلفه اسلامی استان کرمانشاه راتسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، متن پیام بدین شرح است: 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

خبر درگذشت نابهنگام سردار حاج محمدکرمی راد، نماینده سابق مردم شریف کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی و دبیر حزب موتلفه اسلامی استان، موجب تالم و تاثر عمیق گردید.

زنده یاد سردار حاج محمد کرمی راد از نمایندگان دلسوز، ساعی، توانمند، مسئولیت پذیر و متعهد در مجلس هشتم، استادی توانا و سرداری جهادی و خستگی ناپذیر بودند، که بی شک یاد و خاطره این عزیز بزرگوار، که در زمره همراهان صدیق ولایت و از مبارزان مخلص هشت سال دفاع مقدس بودند، هیچگاه فراموش نخواهد شد.

بی شک روح بلند این سردار پرتلاش نزد خداوند سبحان دارای ارج و قرب فراوان بوده و نام و یاد او همواره جاودان و زنده، بر لوح دلها ماندگار خواهد ماند.

اینجانب به نمایندگی پرسنل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، فقدان این سردار فقید و سرافراز را به مردم شریف استان کرمانشاه و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم، رحمت و مغفرت واسعه و علو درجات و همنشینی با شهدا و برای بازماندگان صبر جمیل مسئلت می نمایم.

۱۴۰۰/۱/۱۹

               علیرضا کاکاوند
    رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل
شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه

تاریخ خبر: 
۱۹ فروردین ۱۴۰۰