پیام تبریک مدیر عامل شرکت آبفا استان کرمانشاه به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمانشاه، علیرضا کاکاوند مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان، در پیامی فرا رسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان این عرصه تبریک گفت.

باسمه تعالی
روابط عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد از یک سو و از سوی دیگر منعکس کننده چگونگی مسایلی است که در آن نهاد می گذرد.
مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)

امروزه ارتباطات نقش مهم، سازنده و موثری در توزیع عادلانه اطلاعات و روشنگری افکار عمومی، توسعه فرهنگی و اجتماعی یک جامعه دارد و ایفای این رسالت خطیر در سازمانها و نهادها بر عهده روابط عمومی به عنوان عنصر ارتباطی می باشد.

جایگاه ارتباطات و روابط عمومی در عصر حاضر به عنوان ابزار قوی مدیریت افکار، در زمانه ای که اطلاع رسانی در همه ی عرصه ها پیشتاز است، دو چندان شده است به نحوی که تسهیل ارتباط مابین سازمان با محیط درونی و بیرونی آن، موفقیت سازمانها و دوامشان در عرصه ها و فعالیت های تخصصی، به عملکرد روابط عمومی ها در اطلاع رسانی دقیق، شفاف و صریح وابسته است.

نقش بنیادی روابط عمومی بعنوان ابزار مدیریتی در راستای تصمیم گیری های استراتژیک یک سازمان، ارائه تصویری روشن از آن در نزد مخاطب در جهت مدیریت افکار عمومی، همچنین ایجاد، حفظ و گسترش تعامل و تفاهم دو سویه بین مدیران و کارکنان با هم اندیشی و هم سویی و در جهت پیشبرد اهداف سازمان بسیار حائز اهمیت است.

اینجانب روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی فعالان عرصه ارتباطات و اطلاع رسانی به ویژه اصحاب رسانه، روابط عمومی ادارات و سازمانها و همکاران محترم روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال موفقیت و بهروزی تمامی عزیزان را مسئلت می نمایم.

علیرضا کاکاوند
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل
شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه

حوزه خبر: 
دفتر روابط عمومی
تاریخ خبر: 
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰