پیام تبریک روز مهندس

پیام تبریک مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه به مناسبت گرامیداشت روز مهندس

علیرضا کاکاوند در پیامی فرا رسیدن گرامیداشت روز مهندس را به تمامی تلاشگران این عرصه در صنعت آب و فاضلاب تبریک گفت.

بسمه تعالی

 به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای (دامت براکته): ما باید در زمینه دانش و فناوری به مرحله ای برسیم که در شان ملت ایران و گذشته پر افتخار علمی این ملت است.

 پنجم اسفند ماه مصادف با زاد روز دانشمند فرهیخته ایرانی، خواجه نصیرالدین طوسی، مزین به نام مهندس می باشد، و فرصت مغتنمی ایست جهت تجلیل از جایگاه تلاشگران این عرصه

 هیچ چیز در جهان گرانبها تر از اندیشه خلاق نیست، اندیشه ای که جان مایه خود را از خالق زیبایی ها به ودیعه گرفته است، و هیچ لذتی برتر از ساختن و خلق نمودن نیست، بی شک شکوه هر سرزمینی مدیون اندیشه و دست توانای مهندسین آن مرز و بوم می باشد.

 تاریخ پر افتخار ایران زمین مرهون دانشمندان و مهندسین فرهیخته ایست که با تکیه بر اندیشه والا و دستان توانای خود در توسعه و پیشرفت کشور نقش آفرین بوده، و همواره تمامی هنر و نیروی خود را به کار بسته اند تا شاهد پیشرفت بیش از پیش سرزمین خود باشیم.

اینجانب این روز را به تمامی همکاران متعهد و پرتلاش خود در این عرصه تبریک عرض نموده و از زحمات بی شائبه و ارزشمند شما عزیزان در پیشرفت صنعت آب و فاضلاب استان و در راستای دستیابی به اهداف شرکت تقدیر و تشکر نموده. و از خداوند منان بهروزی و سربلندی شما عزیزان را مسئلت می نمایم.

حوزه خبر: 
دفتر روابط عمومی
تاریخ خبر: 
۵ اسفند ۱۳۹۹