پروژه آبرسانی مومه ای به مرحله بهره برداری رسید

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان اسلام آباد غرب از اتمام و به مرحله بهره برداری رسیدن پروژه آبرسانی مومه ای خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، در بازدید فرماندار اسلام آباد غرب از پروژه آبرسانی روستای مومه ای که با هدف اطلاع از روند پیشرفت فیزیکی این پروژه انجام شد، حیدری فرماندار شهرستان ضمن تقدیر از عملکرد شرکت آب و فاضلاب استان و امور آبفا شهرستان در اجرا و به سرانجام رساندن پروژه های روستایی خاطر نشان ساخت: خوشبختانه فرآیند یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی آثار مثبتی در حوزه خدمات رسانی به روستاها را به همراه داشته، از جمله این آثار سرعت بخشیدن به اجرای پروژه های آبرسانی و روند خدمات رسانی روستایی بوده است.

در ادامه این بازدید صفوی مدیر امور آبفا شهرستان اسلام آباد غرب بیان نمود: یکی از چشم اندازهای ترسیم شده توسط شرکت آبفای استان که بسیار مورد تاکید مدیر عامل محترم شرکت نیز می باشد توسعه خدمات رسانی در مناطق محروم است که خوشبختانه با حمایت ها و پیگیری های مدیر عامل محترم شرکت، فرماندار و نماینده گرامی شهرستان گام های موثری در این زمینه برداشته شده.

صفوی اظهار داشت: پروژه آبرسانی مومه ای شامل حفر چاه آب به عمق ۱۵۰ متر و لوله گذاری به متراژ هزار و ۱۰۰ متر با لوله ۱۱۰ و از نوع پلی اتیلن می باشد، که در حال حاضر حفر وتجهیز چاه با دبی ۳۰ لیتر در ثانیه و لوله گذاری به صورت کامل انجام گردیده و پروژه به مرحله بهره برداری رسیده است.

وی بیان نمود: خدمات رسانی و ایجاد رضایتمندی در جامعه از مهمترین اهداف شرکت آبفا می باشد که این مهم با همراهی مردم شریف شهرستان و همکاری در مدیریت صحیح مصرف امکان پذیر است.

لازم به ذکر است روستای مومه ای با ۳۳۹ مشترک و جمعیتی بالغ بر هزار و ۳۰۰ نفر در بخش مرکزی شهرستان اسلام آباد غرب قرار دارد.

حوزه خبر: 
دفتر روابط عمومی
تاریخ خبر: 
۲۸ تیر ۱۴۰۰
برچسب‌های خبر: