همزمان با دهه فجر؛ طرح‌های آبرسانی شهرستان جوانرود با اعتبار ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان افتتاح شد

مدیر امور آبفا شهرستان جوانرود از آغاز بهره برداری ۳ طرح آب رسانی در شهرستان جوانرود با صرف اعتبار ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان همزمان با دهه مبارک فجر در این خطه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه و به نقل از باختر، افتتاح پروژه آب رسانی شهرستان جوانرود به صورت ویدئوکنفرانس و ارتباط مستقیم با آقای بازوند استاندار کرمانشاه و با حضور فرماندارشهرستان جوانرود، امام جمعه و جمعی از مسئولین این شهرستان صورت گرفت.

کیکاوس عزیزی نسب در حاشیه مراسم افتتاح این پروژه، تصریح کرد: عملیات اجرای لوله گذاری توزیع آب بهداشتی روستاهای زلان، کولسه و خانم آباد از توابع شهرستان جوانرود با ظرفیت تولید آب ۱۲۴۵ مترمکعب در شبانه روز، همزمان با دهه فجر به بهره برداری رسید.

وی با اشاره به اینکه تامین اعتبار این پروژه از محل اعتبارات رهبری، استانی و زلزله بوده است، افزود: با بهره برداری و افتتاح این مجتمع آبرسانی تعداد ۱۱ روستای شهرستان جوانرود از آب آشامیدنی سالم و پایدار بهره مند می شوند.

مدیر امور آبفا شهرستان جوانرود گفت: اجرای این پروژه در سال ۱۳۹۸ به تصویب رسید و در همان سال عملیات اجرایی آن آغاز شد و اکنون این عملیات به طور کامل انجام شده و این مجتمع به بهره برداری رسیده است.
عزیزی نسب تعداد خانوارهای بهره‌مند از این پروژه را ۶۸۷ خانوار اعلام کرد وافزود: ۲ هزار و ۶۳۰ نفر از این پروژه در ۱۱ روستای شهرستان جوانرود از آب شرب سالم و پایدار بهره مند می شوند.

وی در پایان با بیان اینکه این پروژه موجب اشتغالزایی ۳ نفر به صورت مستقیم و یک نفر غیرمستقیم شده است، خاطرنشان کرد: خدمت رسانی به مناطق محروم و کم برخوردار، از اولویت‌های مهم شرکت آبفا استان کرمانشاه می باشد.

حوزه خبر: 
دفتر روابط عمومی
تاریخ خبر: 
۱۷ بهمن ۱۳۹۹