غبار روبی گلزار شهدای کرمانشاه به مناسبت آغاز دهه فجر

مدیر عامل و پرسنل شرکت آبفا استان کرمانشاه، با حضوردر مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا، به مقام شامخ شهدا والا مقام ادای احترام کردند‌.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، هم زمان با آغاز دهه مبارک فجر، مدیر عامل و پرسنل شرکت آبفای استان با حضور در مزار شهدا، وعطر افشانی و نثار فاتحه یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.
 در این مراسم دکتر کاکاوند ضمن حضور برمزار شهدای همکار شرکت آبفا استان، و نثار فاتحه به روح پاک این عزیزان اظهار داشت: به فرموده پیامبر اکرم (ص) هیچ قطره ای در پیشگاه خداوند محبوب تر از قطره خونی که در راه خدا ریخته شود نیست.
امنیت و آرامش کنونی ما مرهون خون پاک شهدا است که عزیزترین داشته خود را در راه آرامش و امنیت این مرز و بوم فدا کردند. هر چه که داریم و هر قدم که برداریم به برکت خون شهدا است. شهدا در همه حال شاهد و ناظر بر اعمال ما هستند.
پس اکنون به گواه این شهدای عزیز با آرمانهای انقلاب و امام راحل تجدید میثاق نموده، و عهد می بندیم با تکیه بر رهنمودهای مقام معظم رهبری و در راستای اهداف انقلاب‌اسلامی، و خدمت به مردم، شهدا را سر لوحه خود قرار داده تا زمینه اعتلا و پیشرفت جامعه فراهم شود.

لازم به ذکر است که این مراسم هم زمان در دیگر شهرستانها استان برگزار شد و مدیران امورات تابعه آبفا استان کرمانشاه بهمراه تعدادی از پرسنل در این مراسم حضور یافته و با قرائت فاتحه یاد و خاطره این عزیزان را گرامی داشتند.

حوزه خبر: 
دفتر روابط عمومی
دفتر بسیج
دفتر امور فرهنگی و دینی
تاریخ خبر: 
۱۲ بهمن ۱۳۹۹