سخنان نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه معزز کرمانشاه در خصوص صرفه جویی و مدیریت مصرف بهینه

حضرت آیت الله علما، مردم کرمانشاه و هم استانی ها را به رعایت مصرف بهینه آب، جهت عبور از بحران کم آبی در کرمانشاه دعوت نمودند.
به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه: نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه معزز کرمانشاه در این خصوص اظهار داشتند همانطور که هم استانی های عزیز واقف هستند امسال نزولات آسمانی بسیار کم بوده و قهرا هم اکنون و تابستان امسال نیز با مشکل کم آبی برخورد خواهیم نمود.
ایشان در ادامه افزودند:
از عموم مردم شریف کرمانشاه می‌خواهم که از این نعمت خدادادی مراقبت و مواظبت کنند، نه اینکه اسراف نکنند بلکه بشدت در مصرف آب نیز هوشیارانه عمل کنند که دیگران نیز به مشکل برنخورند.
آیت الله علما با اشاره به این موضوع که راهکار خیلی از مسائل و مشکلات به دست خود ما مردم می‌باشد نیز فرمودند:ما باید مراعات کنیم، چه در مصرف آب و چه در مصرف برق و چه مسائل دیگر باید دست دردست هم نهیم و به یکدیگر کمک کنیم تا مشکلات این چنینی نه برای خودمان و نه برای دیگران پیش بیاید.
ایشان در پایان نیز با آرزوی موفقیت و سلامتی برای همه مردم از کسانی که در مصرف انرژی صرفه جویی کرده و بصورت بهینه مصرف میکنند ابراز تشکر و قدردانی نمودند .
 

حوزه خبر: 
دفتر روابط عمومی
تاریخ خبر: 
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
برچسب‌های خبر: