رفع مشکل مجتمع بانی عزیز با حفر چاه دستی

بازدید نماینده اورامانات و مدیرعامل شرکت آبفا استان از روستاهای شهرستان جوانرود

دکتر لهونی نماینده مردم شریف منطقه اورامانات در مجلس شورای اسلامی به همراه دکترکاکاوند مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، از روستاهای بخش مرکزی جوانرود بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی آبفا استان کرمانشاه، در این بازدید میدانی که با هدف بررسی مشکلات مجتمع بانی عزیز و روستاهای بخش مرکزی انجام شد، از چهار روستای این مجتمع که شامل بانی عزیز، بانی گمکان، سیاران ده رش، چشمه پلورک می باشد و روستای بانی گلان که در حال حاضر به دلیل خشک شدن چشمه تامین کننده آب، با کمبود آب شرب مواجه هستند، و با تانکر سیار به این روستاها آبرسانی می شود، بازدید به عمل آمد.

در ادامه این بازدیدها، از پروژه حفر یک حلقه چاه که نقش بسزایی در رفع مشکل کمبود آب این مجتمع و روستای بانی گلان دارد نیز بازدید بعمل آمد و مسئولین از نزدیک در جریان روند اجرای عملیات قرار گرفتند. همچنین از روستاهای چمنزار علیا و سفلی و زلان بازدید، و مشکلات آنها مورد بررسی قرار گرفت.

لهونی نماینده اورامانات در مجلس شورای اسلامی، ضمن تقدیر از مجموعه آبفا استان اظهار داشت: خدمت به مردم و حل مشکلات آنها از ارزشمندترین امور و از وظایف اصلی مسئولین است.

وی همچنین عملکرد امور آب و فاضلاب شهرستان را در اجرای پروژه های روستایی تحسین برانگیز خواند و خواهان تسریع در روند اجرای آن پروژه ها گردید.

در این بازدید، کاکاوند مدیرعامل شرکت آبفا استان، ضمن تقدیر از همراهی و پیگیری دکتر لهونی خاطر نشان کرد: رفع موانع و مشکلات پیش روی شرکت آب و فاضلاب علاوه بر عزم جهادی و اتکا به ظرفیت های علمی و تخصصی همکاران آبفا، مساعدت و همراهی مسئولین استان را نیز می طلبد. وی افزود: امیدواریم با کمک و همراهی شما و دیگر مسئولین شهرستان بتوانیم مشکلات موجود را در کمترین زمان و به سرعت حل کنیم ، چرا که با رفع مشکلات و سرعت بخشیدن به کار، به اهداف خود که بهره مندی تمامی هم استانی ها از آب شرب سالم و پایدار است خواهیم رسید.

حوزه خبر: 
دفتر روابط عمومی
تاریخ خبر: 
۲۳ دی ۱۳۹۹