دیدار مدیر عامل آبفا کرمانشاه با رئیس کل دادگستری استان

علیرضا کاکاوند مدیر عامل آب و فاضلاب استان با توسلی زاده ریاست کل دادگستری کرمانشاه دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، این دیدار صبح روز ۲۵ بهمن ماه ۹۹ با حضور کاکاوند مدیر عامل و عزیزپور مدیر دفتر امور حقوقی و قراردادهای شرکت آبفا، به منظور تعامل و همکاری بیشتر مابین شرکت آب و فاضلاب با دستگاه قضایی استان انجام شد.

علیرضا کاکاوند ضمن تشکر از همکاری و هماهنگی مجموعه دادگستری استان با شرکت آبفا، نقش دستگاه قضایی را در حل مسائل و مشکلات موجود مهم توصیف کرد و تصریح کرد:  با مساعدت و همراهی این نهاد می توان در برخورد با متخلفین موفق عمل کرد و همین امر سبب کاهش تخلفات می شود.

وی با اشاره به مشکلات وچالشهای کنونی شرکت آبفا که به واسطه شیوع ویروس کرونا دو چندان گردیده است افزود: از جمله مسائل و مشکلات پیش روی شرکت آب و فاضلاب وجود انشعابات غیر مجاز، بدهی آب بهای ادارات و ارگانهای دولتی و غیر دولتی به شرکت و عدم پرداخت معوقات بخصوص توسط اشتراکات خاص و تجاری است. 

در پایان این دیدار توسلی زاده عملکرد شرکت آبفا را در امر خدمت رسانی به شهروندان قابل تحسین دانست و اظهار داشت: هدف اداره دادگستری استان پیگیری و کمک به دستگاههای اجرایی و خدماتی در جهت انجام وظایف قانونی و نظارت و اجرای دقیق قوانین مرتبط به حقوق عامه و دستیابی به عدالت می باشد.

وی خاطر نشان کرد: دستگاه قضایی استان از شرکتهای خدمات رسان همانند شرکت آب و فاضلاب در چارچوب قانون حمایت خواهد نمود.

حوزه خبر: 
دفترمدیرعامل
تاریخ خبر: 
۲۶ بهمن ۱۳۹۹