دادستان کرمانشاه: برای بهبود خدمت رسانی به مردم درکنار دستگاههای خدمات رسان هستیم

دکتر علیرضاکاکاوند مدیرعامل شرکت آبفای استان به منظور هماهنگی و تسهیل در ارائه خدمات به مشترکین، با شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب استان کرمانشاه، در این دیدار که عزیزپور مدیر دفترحقوقی این شرکت نیز حضورداشت،دکتر کاکاوند ضمن ارائه گزارشی ازخدمات و فعالیتهای شرکت، سرقت دریچه های فاضلاب و انشعابات غیرمجاز آب در سطح استان را از جمله چالش های پیش روی آبفا برشمرد و گفت: کسانی که مبادرت به سرقت دریچه های فاضلاب و یا استفاده غیرمجاز ازشبکه آب شهری می کنند ضمن ایجاد مشکلات بهداشتی در شبکه، در خدمت رسانی به مردم نیز اخلال به وجود می آورند و باعث بروزحوادث ناگوار برای عابرین و خودروها می شوند.
مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان خدمات صادقانه مجموعه دادگستری درسطح استان را ارزشمند توصیف نمود و از تعامل وهمکاری مجموعه دادگستری با شرکت آب وفاضلاب در رفع مشکلات اجرایی پروژه ها و پرونده های شرکت تشکر کرد.
در ادامه این دیدار، دادستان کرمانشاه به نقش شرکت آب و فاضلاب در خدمت رسانی به مردم اشاره کرد وگفت: دستگاه قضا جهت جلوگیری از تضییع حقوق مردم درکنار تمامی دستگاه‌های خدمت‌رسان برای خدمت رسانی ایده‌آل به آنان همکاری خواهدکرد و از روند بهبود خدمت رسانی ها درجامعه حمایت می کند.

حوزه خبر: 
سایر
تاریخ خبر: 
۳۰ فروردین ۱۳۹۹