حل معضلات ناشی از کانال فاضلاب و دفع آبهای سطحی در فرهنگیان فاز یک

معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آبفا خبر داد:

حل معضلات ناشی از کانال فاضلاب و دفع آبهای سطحی در فرهنگیان فاز یک

 

شهبازی از حل مشکلات ناشی از سرریز آبهای سطحی شهرک فرهنگیان فاز یک، معضل آبگرفتگی و دفع آبهای سطحی توسط شرکت آبفا خبر داد.

به گزارش باختر، با حضور شهبازی معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آبفا کرمانشاه و خسرو عیسائیان معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه و جمعی از مدیران و کارشناسان دستگاه های آبفا بازدیدی به منظور دفع هر چه بهتر و بیشتر آبهای سطحی و فاضلاب شهرک فرهنگیان فاز یک انجام گرفت.

وی گفت: به منظور رفاه حال همشهریان گرامی در ایام بارندگی و دفع آبهای سطحی ، عملیات اجرایی جداسازی کانال مشترک آبهای سطحی و فاضلاب در شهرک فرهنگیان یک صورت گرفته است. 

شهبازی ابراز کرد: به منظور هدایت و دفع آبهای سطحی که در شهرک فرهنگیان فاز یک دارای حجم بالایی است، پس از بررسی و راهکارهای مختلف، جداسازی فاضلاب از کانال با انجام ۶۰ متر لوله گذاری فاضلاب به خطوط اصلی اجرا شده است. 

وی با اشاره به اینکه این عملیات از روز جمعه (بیست و سوم آبان ماه جاری) شروع و تا اوایل هفته آینده به اتمام می رسد تصریح کرد: جدا سازی کانال مشترک آبهای سطحی و فاضلاب شهرک فرهنگیان فاز یک در باند کند رو انجام گرفت که با احداث دو حلقه منهول کار در مراحل انتهایی است. 

شهبازی در حاشیه بازدید از عملیات اجرایی در شهرک فرهنگیان فاز یک ادامه داد: با توجه به فصل بارندگی و اهمیت موضوع آبگرفتگی، امیدواریم معضل تجمع آبهای سطحی را در این محل تا حدودی حل کرده باشیم.

 

حوزه خبر: 
دفتر روابط عمومی
تاریخ خبر: 
۲۳ آبان ۱۳۹۹