حضور مدیرعامل و معاونین آبفای استان کرمانشاه درجلسه مجمع نمایندگان استان

دکتر علیرضا کاکاوند رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل آب و فاضلاب استان به همراه معاونین شرکت، با حضور در جلسه مجمع نمایندگان استان، پیرامون چالش های خدمات رسانی آب و فاضلاب، با نمایندگان منتخب استان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، به بحث و گفتگو پرداختند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، نمایندگان حاضر در این نشست که به ریاست عبدالرضامصری و با حضور نیک شمار مدیرکل دیوان محاسبات استان و در محل اداره کل دیوان محاسبات برگزارشد؛ رشیدی، رضایی، حیدری، حسینی کیا و لهونی نمایندگان منتخب شهرستانهای استان کرمانشاه بودند که ضمن تأکید بر ضرورت خدمات رسانی مطلوب و باکیفیت به شهروندان، هرکدام مشکلات موجود در حوزه انتخابیه خود مربوط به آبرسانی و جمع آوری و تصفیه فاضلاب را مطرح نمودند و خواستار برطرف شدن این مشکلات شدند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان نیز در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از نمایندگان حاضر در جلسه، ابراز اميدواري كرد كه با تعامل سازنده مديران و نمايندگان مجلس، مسير توسعه استان، تسريع گردد.

دکتر کاکاوند در ادامه با ارائه گزارشی از برنامه های انجام شده شرکت آبفا استان کرمانشاه بعد از ادغام شرکت های آبفا شهری و روستایی، به معرفی چالش های پیش روی شرکت از جمله مشکلات اجتماعی در روستاها و اقدامات و پروژه های در دست انجام این شرکت پرداخت.

حوزه خبر: 
دفتر روابط عمومی
تاریخ خبر: 
۱۳ شهریور ۱۳۹۹