تعویض ترانس برق مجتمع انجیرک تالاندشت شهرستان اسلام آباد غرب

ترانس برق ۱۰۰ کیلو وات مجتمع انجیرک تالاندشت تعویض و جایگزین شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، سید اصغر صفوی مدیر امور آبفا شهرستان اسلام آباد غرب ضمن بیان  این مطلب اظهار نمود: همواره پیشبرد اهداف و برنامه های شرکت با تسهیل و تقویت فعالیت ها به خصوص در حوزه روستایی مورد تاکید مدیر عامل محترم شرکت آبفا استان بوده است.

وی افزود: به همین منظور همکاران امور آبفا شهرستان همواره در راستای اجرای برنامه های راهبردی و نگهداری از تاسیسات، انجام اصلاحات و تعمیرات جزیی و کلی و تامین به موقع تجهیزات لازم، جهت افزایش راندمان و کاهش هزینه ها را در دستور کار خود قرار داده اند.

مدیر امور آبفا اسلام آباد غرب تصریح کرد: همکاران این امور با هماهنگی همکاران محترم اداره برق شهرستان در جهت مرتفع نمودن مشکل مجتمع آبرسانی انجیرک تالاندشت اقدام به تعویض و جایگزینی ترانس و کابل برق چاه مجتمع مزبورنمودند.

 سید اصغر صفوی در ادامه از عملیات هواگیری و نصب ۳ دستگاه شیر هوا در مسیر خط انتقال آب مجتمع به منظور تنظیم و جلوگیری از نوسانات فشار شبکه توزیع و قطعی آب در روستاهای کمرزرد، شیت کمرزرد، گرگه ای و مندرک در چندین سال گذشته خبر داد.

وی خاطر نشان ساخت: چاه آب مجتمع تالاندشت تامین کننده آب ۵ روستا با جمعیتی بالغ بر ۲ هزار و ۸۰۵ نفر و با ظرفیت تولید ۳۰ لیتر در ثانیه می باشد.

صفوی مدیر امور آبفا اسلام آباد غرب در پایان با اشاره به کاهش آبدهی منابع تامین آب شرب شهرستان بیان نمود:  از مردم فهیم شهرستان خواهشمندیم با مدیریت صحیح مصرف آب و پرهیز از مصارف غیر ضروری در راستای حفظ منابع تامین آب و کاهش تنش آبی، امور آبفا شهرستان را یاری نمایند.

حوزه خبر: 
دفتر روابط عمومی
تاریخ خبر: 
۱۴ خرداد ۱۴۰۰
برچسب‌های خبر: