برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت رفتار در فضای مجازی

به همت روابط عمومی شرکت و با همکاری پلیس فتا استان کارگاه آموزشی مدیریت رفتار در فضای مجازی برای اصحاب رسانه و خبرنگاران و فعالان فضای مجازی روز دوشنبه مورخ ۹۹/۱۰/۸ در سالن جلسات ستاد شرکت آبفا استان کرمانشاه برگزار گردید.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه کارگاه آموزشی مدیریت رفتار در فضای مجازی با حضور مدیر عامل این شرکت و رئیس پلیس فتا استان در سالن جلسات شرکت آبفا و ارتباط مجازی و مستقیم با خبرنگاران و فعالان فضای مجازی برگزار شد.

در ابتدا دکتر کاکاوند مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه ضمن خوش آمد گویی به میهمانان و شرکت کنندگان و تاکید بر این که زحمات و تلاشهای بی وقفه نیروهای پلیس فتا برجامعه پوشیده نیست ، از آنها تقدیر و تشکر به عمل آورد.

ایشان اظهار داشتند: که اصحاب رسانه، خبرنگاران و فعالان فضای مجازی نقش موثری در شفاف سازی و جلوگیری از تشویش اذهان عمومی و انعکاس تلاش های دستگاه های خدمت رسان را برعهده دارند.

رئیس پلیس فتا : با تمام قوا و به صورت شبانه روزی حافظ اطلاعات و اموال مردم در فضای سایبری خواهیم بود.

در ادامه سرهنگ کسانی به گسترش و حائز اهمیت بودن شبکه اجتماعی و فضای سایبری، همچنین بر مبحث سواد رسانه ای و بررسی و تحلیل اخبار توسط تحلیل گران متخصص قبل از انتشار در سطح جامعه تاکید و ارتباط با اصحاب رسانه و تاثیر فعالیت این فضا که باعث همنوایی و همسویی در فرهنگ جمهوری اسلامی می شود را مثبت ارزیابی نمود.

کسانی افزود: پلیس سایبری در دستگیری و مجازات متخلفین درنگ نخواد کرد.

وی با تاکید بر اخلاق حرفه ای رسانه ای در خصوص امنیت کشور و با تٲسی به این نکته که ایجاد احساس امنیت در جامعه خیلی مهمتر از خود امنیت است به آمار رسیدگی از کشف بیش از ۹۴/۸ درصد ازجرایم در فضای سایبری در ۹ماهه سال ۹۹ خبر داد .

رئیس پلیس فتا استان، رسانه را یک اصل دانسته و به تاثیرات زیاد آن در فرهنگ‌جامعه اشاره، و در به کار بردن اصطلاح فضای سایبری به جای فضای مجازی به دلیل واقعی بودن این محیط تاکید کرد.

حوزه خبر: 
دفتر روابط عمومی
تاریخ خبر: 
۸ دی ۱۳۹۹