برگزاری مسابقات ورزشی شرکت آبفا به مناسبت دهه مبارک فجر

به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، مسابقات ورزشی، با حضور کارکنان شرکت آبفا استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، در راستای مصوبات جلسه امور فرهنگی و دینی و ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر، شرکت آبفا استان کرمانشاه، یک دوره مسابقات ورزشی(بومی، محلی) با حضور ۱۰۰ نفر از کارکنان خانم و آقا، در دو روز ۲۰ و ۲۱ بهمن ماه، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و در فضای باز محوطه ساختمان شماره ۲ ( ساختمان شهید سردار سلیمانی) برگزار گردید.

اختتامیه این مسابقات امروز با حضور رئیس سازمان بسیج کارمندان نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، مسئولین حوزه ۷ بسیج کارمندی امام موسی کاظم (ع) و مدیر عامل و معاونین شرکت آبفا برگزار شد.

کاکاوند مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان، در ابتدای این مراسم ضمن عرض خیر مقدم و تبریک به مناسبت ایام مبارک دهه فجر به مدعوین گرامی اظهار داشت: به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی،برگزاری دهه‌ی فجر، باید مثل برگزاری جشن نیمه‌ی شعبان باشد.
 انقلاب ما یکی از رخدادهای بی نظیر دوران معاصر در تاریخ بشریت است، که بر گرفته از چشمه زلال معرفت بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ر.ه) می باشد. که با تکیه بر پیشینه دینی و فرهنگی ملت بزرگ ایران به بار نشست و ثمره با شکوه آن انقلاب بزرگ ایران است.

شرکت آب و فاضلاب استان، با توجه به شرایط کنونی کشور و شیوع ویروس کرونا، در راستای اهداف راهبردی شرکت، در بخش ورزش و تفریحات سالم و در جهت گسترش و توسعه حس نشاط، در کارکنان اقدام به برگزاری یک دوره مسابقات بومی-محلی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی نموده است.
 
وی در ادامه افزود: اینجانب به نوبه خود سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را خدمت حضار گرامی تبریک عرض می نمایم و ضمن قدردانی از دست اندر کاران برگزاری این مسابقات، از خداوند منان برای تمامی کارکنان شرکت آبفا، آرزوی سلامتی و بهروزی و توفیق روزافزون در خدمت به مردم را دارم.

در پایان این مراسم با اهدای لوح و جوایزی از برگزیدگان این دوره مسابقات تجلیل به عمل آمد.

حوزه خبر: 
دفتر روابط عمومی
دفتر بسیج
تاریخ خبر: 
۲۱ بهمن ۱۳۹۹