اجرای مرحله دوم طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در آبفای کرمانشاه

دومین مرحله طرح شهید حاج قاسم سلیمانی با همکاری مرکز بهداشت، بسیج و سازمان هلال احمر ، در شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه اجرا شد

  

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی آبفا استان کرمانشاه؛ ساسان افضلی کیا قائم مقام  شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در این خصوص اظهارداشت: دومین مرحله تست غربالگری با انجام تست CPR در مرحله دوم برای ۱۰۰ نفر از پرسنل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه اجرا شد.

 افضلی کیا خاطر نشان کرد: در مرحله اول و دوم تست CPR مجموع ۲۰۰ نفر از پرسنل غربالگری شدند که همه تست ها منفی و خوشبختانه مورد مشکوک به ویروس کرونا مشاهده نشد.

 

قائم مقام  شرکت آب و فاضلاب استان خاطر نشان کرد: دفتر مديريت بحران، پدافند غیرعامل و HSE به‌منظور جلوگیری از ابتلای کارکنان به کووید ۱۹ اقداماتی جدی و بی‌وقفه براي کمک به گسستن زنجيره انتقال، سرايت و مبارزه براي از بين بردن ويروس کرونا انجام داده است.

وی گفت: برپایی ایستگاه تست کووید ۱۹ با تأکید مدیرعامل و پشتیبانی معاونت مالی و تبلیغات محیطی دفتر روابط عمومی شرکت برای انجام این تست با مکاتبه و هماهنگی با آزمایشگاه مورد تائید وزارت بهداشت و علوم پزشکی انجام شد.

 

وی با تأکید بر الزام همکاران و ارباب‌رجوعان به استفاده از ماسک در ساختمان های اداری شرکت در سطح استان افزود: شستشوی دست‌ها، رعایت فاصله‌گذاری  اجتماعی در محیط اداری و رعایت پروتکل های بهداشتی در زمان برگزاری جلسلت استفاده از ماسک از مقدمات پیشگیری از ابتلا  شیوع  این ویروس مهلک است.

قائم مقام  شرکت آب و فاضلاب استان آبفا کرمانشاه عنوان کرد: ازآنجاکه کووید ۱۹ ویروس ناشناخته ای است،‌ اطلاعات دقیق و جامعی در رابطه با درصد ایمنی و مدت‌زمان ایمن بودن بدن پس از تولید آنتی‌بادی آن در دسترس نیست.

 

وی ابراز داشت: از زمان اعلام رسمی شیوع ویروس کرونا تاکنون، شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با عنایت به لزوم پیشگیری از ابتلا و مقابله با این ویروس منحوس ، اقدامات قابل توجهی چون ساخت و نصب حوضچه حاوی مواد ضدعفونی، نصب و راه‌اندازی ‌دستگاه ضدعفونی‌کننده پدالی در مبادی ورودی ساختمان مرکزی، تصفیه‌خانه آب و پنج مناطق، توزیع روزانه ماسک، مواد ضدعفونی‌کننده و دستکش و اجرای طرح دور کاری برای برخی از همکاران و ... انجام داده است.

 

حوزه خبر: 
دفتر روابط عمومی
تاریخ خبر: 
۲۳ بهمن ۱۳۹۹