آمادگی اکیپ حوادث و اتفاقات آبفا جهت مقابله با حوادث احتمالی ناشی از بارندگی

اکیپ حوادث آبفا استان کرمانشاه، جهت مقابله با حوادث احتمالی ناشی از بارندگی در آماده باش کامل قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، تصمیمات و تمهیدات لازم در خصوص مواجه با بارش باران و رفع آبگرفتگی و پس زدگی فاضلاب همواره مورد توجه شرکت آبفا بوده است، در این راستا اقدامات گسترده فنی جهت رفع این مشکل انجام گردیده، از جمله این اقدامات، شستشوی شبکه فاضلاب به منظور جلوگیری از گرفتگی و پس زدگی‌فاضلاب به منازل هم استانی های گرامی پیش از شروع بارندگی می باشد.

 همزمان با شروع بارندگی در سطح استان، اکیپ حوادث شرکت آبفا در تمامی شهرهای استان، با آمادگی کامل به صورت ۲۴ ساعته جهت خدمت رسانی به شهروندان فعال می باشند، تا  نسبت به رفع اتفاقات رخ داده در کوتاهترین زمان ممکن اقدامات لازم انجام گیرد.

 شرکت آبفا از تمامی هم استانی ها گرامی خواهشمند است: همکاری لازم را نسبت به پاکسازی راه آب منازل خود از زباله، و ممانعت از ورود زباله به منهول های فاضلاب با این شرکت  داشته باشند، همچنین از برداشتن درب منهول هاو هدایت روان آبها سطحی به شبکه فاضلاب شهری، به علت محدود بودن حجم شبکه فاضلاب، که موجب انسداد شبکه و پس زدگی فاضلاب، به داخل منازل می شود، جدا خودداری نمایند.

 شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، در پایان از هم استانی های گرامی خواست: تا با اعلام به موقع حوادث، به سامانه تلفنی۱۲۲ حوادث و اتفاقات شرکت آبفا، موجب تسریع در ارائه خدمات مطلوب و رفع حادثه در کوتاه ترین زمان ممکن شوند.

حوزه خبر: 
دفتر روابط عمومی
تاریخ خبر: 
۱۹ بهمن ۱۳۹۹