سایر اخبار

نشست بررسی مشکلات آب و فاضلاب روستاهای شهرستان پاوه با حضور نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل دیوان محاسبات استان کرمانشاه، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و جمعی از نمایندگان مردم روستاهای مورد بحث و مدیرعامل و معاونین شرکت آبفا استان کرمانشاه در سالن جلسات شرکت برگزار شد.

۱۴۰۰/۰۳/۲۷

بخشی پور نماینده شهرستان اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی به همراه کاکاوند مدیر عامل شرکت آبفا استان کرمانشاه از روستاهای بخش حمیل بازدید به عمل آوردند.

۱۴۰۰/۰۳/۲۷
کرمانشاه - خبرگزاری ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، سرانه مصرف آب شرب در شهر کرمانشاه را ۵۳ لیتر بیشتر از میانگین کشوری یعنی ۲۲۳ لیتر در شبانه‌روز اعلام کرد و گفت: این سرانه در کشور ۱۷۰ لیتر و در دنیا ۱۵۰ لیتر است.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه و به نقل از خبرگزاری ایرنا/کرمانشاه:

۱۴۰۰/۰۳/۲۷

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه و به نقل ازخبرگزاری ایسنا/کرمانشاه :

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کرمانشاه با بیان اینکه بیشترین کاهش بارش در کشور مربوط به کرمانشاه است، در خصوص وضعیت آب شهر کرمانشاه در تابستان پیش‌رو ابراز نگرانی کرد.

۱۴۰۰/۰۳/۲۷

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه از تشریح اقدامات و برنامه‌های آبفا کرمانشاه در سال جاری خبر داد.

۱۴۰۰/۰۳/۲۷
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: آب چشمه های استان در سال جاری ۷۰ درصد کاهش یافته است که این چشمه ها از منابع اصلی تامین آب شرب در استان می باشند.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه و به نقل از خبرنگار ایلنا کرمانشاه، کاکاوند در نشست خبری با  اصحاب رسانه استان اظهار داشت: در سال جاری بیشترین کاهش بارندگی را در استان کرمانشاه شاهد بودیم به طوریکه ۱۹۰ میلیمتر بارندگی نسبت به میانگین گذشته کاهش یافته است.

۱۴۰۰/۰۳/۲۷
میزان هدررفت ۳۹ درصدی آب در شهر کرمانشاه به دلیل فرسودگی شبکه سبب تشدید بحران آبی شده است.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه و به نقل از خبرگزاری تسنیم کرمانشاه، هرچند ایران از جمله کشورهای خشک و نیمه خشک محسوب می‌شود اما خشکسالی کم‌سابقه رخ داده در امسال مشکلاتی را در حوزه‌های مختلف ایجاد کرده که استان کرمانشاه با بیشترین کاهش بارندگی از این قاعده مستثنا نیست.

۱۴۰۰/۰۳/۲۷
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: آب چشمه های استان در سال جاری ۷۰ درصد کاهش یافته است که این چشمه ها از منابع اصلی تامین آب شرب در استان می باشند.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمانشاه وبه نقل ازنسیم کرمانشاه؛ کاکاوند در جمع اصحاب رسانه استان اظهار داشت؛ در سال جاری بیشترین کاهش بارندگی را در استان کرمانشاه شاهد بودیم به طوریکه ۱۹۰ میلیمتر بارندگی نسبت به میانگین گذشته کاهش یافته است.

۱۴۰۰/۰۳/۲۷

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمانشاه و به نقل از فرتاک نیوز:

۱۴۰۰/۰۳/۲۷
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کرمانشاه:

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه و به نقل از خبرنگار مهر، علیرضا کاکاوند بعد از ظهر امروز در نشست خبری تبیین چالش‌ها و راهکارهای گذر از تنش آبی سال ۱۴۰۰ و هفته صرفه‌جویی اظهار کرد: امسال استان کرمانشاه یک وضعیت استثنایی از نظر کاهش بارندگی‌ها و کمبود منابع آبی نسبت به ۵۰ سال گذشته تجربه می‌کند.

۱۴۰۰/۰۳/۲۷

صفحه‌ها