سایر اخبار

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه دلیل کدورت آب در برخی از نقاط شهر کرمانشاه را شکستگی خط انتقال آب سد گاوشان به کرمانشاه اعلام کرد و گفت: این کدورت آب ممکن است ادامه داشته باشد.

2021/07/31
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه از افزایش سرانه مصرف آب استان به ۲۴۸ لیتر در شبانه روز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، کاکاوند مدیرعامل شرکت آبفا استان صبح جمعه هشتم مرداد ۱۴۰۰ در مصاحبه با برنامه رادیویی مرکز کرمانشاه ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: استان کرمانشاه سخت ترین سال را از نظر خشکسالی و کمبود آب تجربه می کند که طی ۵۰ سال گذشته بی سابقه بوده است، خشکسالی و کاهش نزولات جوی بیشترین تاثیر را بر منابع تامین آب در استان داشته است به طوری که اکثر چشمه های

2021/07/30
سرپرست فرمانداری پاوه گفت: با تلاش مجدانه شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه خط انتقال تامین آب شرب به محله‌های چورژی، نسمه و بخشی از دوریسان وارد مدار و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی آبفا استان کرمانشاه، «جلیل بالایی» روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این پروژه با اعتبار ۶ میلیارد ریال و به طول حدود یک کیلومتر در مدت کمتر از ۲۰ روز انجام و عملیاتی شد.
وی ادامه داد: با اجرای این پروژه حدود هزار و ۲۰۰ خانوار با جمعیتی بیش از پنج هزار نفر از اهالی چورژی، نسمه و دوریسان از آب شرب سالم و پایدار بهره مند شدند.

2021/07/29
۷هزار و ۱۳۰لیتر بر ثانیه رکورد بی سابقه مصرف آب کرمانشاهیان در روز عید قربان

به گزارش روابط عمومی آبفا استان کرمانشاه، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در گفت و گو با ایرنا، با تاکید براینکه با خشکسالی بی سابقه ای مواجه هستیم، گفت: امسال تاثیر این خشکسالی بیشتر بر تامین منابع آب شرب بوده است که یا چشمه و یا چاه است.

2021/07/29

عملیات مرصاد روز 1367/5/5 با رمز «یا صاحب الزمان (عجل‌الله تعالی وجه الشریف) ادرکنی» برای مقابله با حرکت منافقین و بازپس‌گیری اشغال شده انجام گرفت.

2021/07/28
مدیر امور آب و فاضلاب گیلانغرب بیشترین تنش آبی شهرستان را مربوط به بخش گواور دانست و گفت: آبدهی چشمه‌های شهرستان با کاهش ۴۰ درصدی مواجه بوده است

 به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه و به نقل از خبرگزاری فارس_ کرمانشاه، فرشاد باوندپور امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: شهرستان گیلانغرب شامل دو بخش مرکزی و گواور است که شهر گیلانغرب در بخش مرکزی و شهر سرمست در بخش گواور واقع شده است.

2021/07/26
۱۵ ذی الحجه مصادف با ۴مرداد ۱۴۰۰سالروز ولادت امام هادی علیه السلام

امشب ای دل، مرا شب شادی است

در کف ما برات آزادی است

باب رحمت ز هر طرف شد باز

شب میلاد حضرت هادی است

ز سوی عرش رحمان، نوید شادی آمد

بشارت ای محبان، امام هادی آمد

کجایی یابن زهرا بده عیدی مارا

که روح عشق و ایمان امام هادی آمد

_______________________

امام هادی علیه السلام:

" هرکس بذر خوبی بکارد، شادمانی درو می‌کند. "

2021/07/26
استاندار کرمانشاه :مشکل آب شرب ۱۵ روستای شهرستان سرپل ذهاب از محل اعتبارات استانی و اعتبارات آب و فاضلاب کشور حل می شود.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه و به نقل از خبرگذاری صداوسیمای مرکز کرمانشاه:

2021/07/25
ه گزارش روابط عمومی آبفا استان کرمانشاه، کاکاوند مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمانشاه با ارسال پیامی از همکاری خود جوش اتاق اصناف کرمانشاه و صنف کارواش داران در زمان تنش آبی در شهر کرمانشاه تقدیر و تشکر بعمل آورد.

بسمه تعالی

" مَن لَم یَشکُرِالمَخلوقَ، لَم یَشکُرِ الخالقَ "
«کسی که شکرگزار مخلوق نباشد، شکرگذار خالق نیز نیست»

جناب آقای رضا سلیم ساسانی
ریاست محترم اتاق اصناف کرمانشاه

با سلام و احترام

2021/07/25
کرمانشاه - ایرنا - فرماندار کرمانشاه از مردم خواست باتوجه به خشکسالی، کمبود بارش‌ها و همچنین کاهش منابع آبی در رعایت مصرف آب صرفه‌جویی کنند و از شستن فرش، حیاط، خودرو و محوطه اطراف منزل با آب شرب خودداری نمایند.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه :

2021/07/24

Pages